KONST / Litografier / Färglitografi 12872047
nr 1287 2047
Roger Risberg
(1956-2011), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad EA 2/10. Motivet: 52x40 cm
Roger Risberg, svensk målare född i Göteborg 1956, död 2011.
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 11 november 2019
kl 18:12:48
4/11 21:08:03
500 kr
11/11 17:22:23
Roger Risberg
Läs mer om Roger Risberg